: Arnavutköy Çeşmesi Sk. No:12/1 Arnavutköy- Beşiktaş - İstanbul : 0(212) 287 50 01/ 02 - 0(212) 257 85 58 : info@eraltd.com : 0(212) 263 73 03
PDF FORMATINDA ŞİRKET BİLGİLERİMİZ

Beton Zeminler İçin Özel Temizlik Deterjanı

Betonlar İçin Özel, Son Teknoloji

Temizlik ve Bakım Solüsyonu

CreteClean Plus with Scar Guard

Yeni Teknoloji

CreteClean Plus with Scar Guard ürünü, ASHFORD FORMULA uygulanmış perdahlı betonların temizlenmesi için özel olarak formüle edilmiştir. Patentli polar teknolojisi sayesinde kirleticileri beton yüzeyinin dışına çıkararak süspansiyon (çözelti) içerisinde tutar ve böylece kolayca yüzeyden temizlenmesini sağlar. Bilinen birçok deterjanın aksine, Crete Clean Plus ürünü sağlığa zararlı değildir ve zemin yüzeyini aşındırmaz. Buna ek olarak, tamamıyla temizlenebilen teknolojisi sayesinde geride sonradan yüzeyle temas edecek herhangi bir köpük kalıntısı bırakmaz. CreteClean Plus günümüz piyasasında satılan bilinen diğer temizleyicilerle kıyaslandığında maksimum temizleyici etki ve üstün neticelere sahiptir.

%75 Daha Az Ürün Kullanarak, Daha Fazla Tasarruf Edin

Bilinen beton temizleme deterjanları genel olarak (30 – 40 ml/ L) oranına göre hazırlanmaktadır. CreteClean Plus ise o kadar konsantre bir üründür ki sadece 1 litre su için 8 ml  kullanmanız yeterlidir. %75 oranda daha az ürün kullanımı önemli bir tasarrufa eşdeğerdir!

%100 Doğa Dostu

CreteClean Plus with Scar Guard ürünü doğa dostu kimya anlayışıyla geliştirilmiş su bazlı deterjan olup herhangi bir uçucu organik bileşik (VOC) içermemektedir. CreteClean Plus with Scar Guard’ın yüksek konsantrasyonlu bir ürün olmasından dolayı daha az ürün kullanımı gerekmektedir, böylece daha az ürün satın alınmakta, taşınmakta ve depolanmaktadır ki bu sayede çevresel etkisi büyük ölçüde azaltılmaktadır.

Zemin Dayanıklılığınızı Artırın

CreteClean Plus with Scar Guard’ın kimyasal teknoloji açısından gelişmiş bir ürün olmasından dolayı her zaman kullandığınız temizleme deterjanınızdan oldukça farklıdır. CreteClean Plus dayanıklılık artırıcı bir temizleyici olup aynı zamanda aşağıdaki sonuçları sağlamaktadır:

+ Beton yüzeyinizin güçlendirilmesini ve sertleşmesine yardımcı olmaktadır;

+ Ufak çaplı çatlak ve lekelerin görünümü azaltılmaktadır;

+ Poroziteyi azaltmaktadır ve

+ASHFORD FORMULA uygulanmış perdahlı beton yüzeylerin parlaklığını sağlamaktadır.

Uygulama Talimatları

CreteClean Plus with Scar Guard ürününün kullanımı oldukça basit ve kolaydır! Önce, temizlenecek alandaki eşya ve çöpleri kaldırınız. Ardından CreteClean Plus’ı ıslak bir paspas, otomatik temizleyici ya da sahip olduğunuz diğer temizleme aletleriyle uygulayabilirsiniz. Seyreltilmiş CreteClean Plus’ın fazla kısmını yüzeyden uzaklaştırarak beton yüzeyin havayla kurumasını sağlayınız. Daha iyi bir netice için, yüzeyi aşındırıcı olmayan ya da parlatıcı pedlerle düzenli olarak silin ya da parlatınız.

Özel Hatırlatmalar

Ciddi anlamda yağ lekesine maruz beton yüzeylerde CreteClean Plus with Scar Guard uygulamasını birkaç kez tekrarlamak gerekebilir.  Böyle durumlarda CreteStrip gibi özel bir yağ emülsiyonlaştırıcıyı içeren ek uygulamalar da gerekli olabilir. Buna ek olarak, asit, tuz, buz çözücü ve diğer zararlı maddelerin zemine zarar vermeden temizlenmesine dikkat edilmelidir. Zemin temizliği için düzenli ve sık bir bakım programı uygulanması tavsiye edilmektedir.  CreteClean Plus ‘ı bakım programınızın bir parçası haline getirmek üstün neticelere erişmenizi sağlayacaktır.

Teknik Veriler :

Görünüm: Berrak, Yeşil Sıvı/ Taze kokulu                        Ağırlık    :1.02 kg/L                                              Donma   :Ürün donduğu takdirde tekrar emülsiyonlaşana kadar çalkalayınız

pH           :11.0 – 12.0                                                            Paketleme:19lt lik kovalar                                  Raf Ömrü              :İki (2) yıl

Kullanım Miktarı:

Genel temizlik :        8 mL / L  ( 100 litre su için 0,8 litre CreteClean )

Yoğun temizleme : 30 mL / L